Użytkownik i pielęgnacja Bosch Wax32kh1by

Użytkownik i pielęgnacja Bosch Wax32kh1by to szlifierka oscylacyjna, która jest wyposażona w 3-stopniowy system mocy i wbudowaną regulację prędkości. Ta szlifierka jest idealna do szybkiego i precyzyjnego szlifowania drewna, metalu, tworzyw sztucznych i materiałów kompozytowych. Posiada wyjątkowo mocny silnik, który zapewnia maksymalną wydajność i ścieranie. Jej lekka i kompaktowa konstrukcja ułatwia jej przenoszenie i przechowywanie. Użytkownik i pielęgnacja Bosch Wax32kh1by również oferuje wygodną obsługę i łatwą regulację mocy, co pozwala na precyzyjne szlifowanie. Aby zapewnić bezpieczne i trwałe użytkowanie, użytkownik powinien regularnie czyścić, konserwować i kontrolować swoją szlifierkę.

Ostatnia aktualizacja: Użytkownik i pielęgnacja Bosch Wax32kh1by

Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

<center><b><font color=darkcyan>Nożyce Isio firmy Bosch <br>do formowania krzewów<br> ozdobnych i oraz pielęgnacji <br>trawników&nbsp fot. :BOSCH</center></b></font>

Minęły już czasy, kiedy oryginalnie uformowane bukszpany można było podziwiać tylko w ogrodach pałacowych lub parkach. Poza tym krzew funkcjonował także w zwykłych ogrodach, ale wyłącznie jako oprawa grządek. Obecnie, w przydomowych ogrodach coraz częściej widuje się pięknie przystrzyżone bukszpany – w kształcie kuli, stożka, spirali czy wręcz bohaterów dziecięcych bajek. Takie „dzieła sztuki” nie muszą być wytworem wyobraźni tylko profesjonalnych ogrodników, lecz również ogrodnicy-hobbyści mogą niewielkim kosztem dać upust swojej kreatywności. Wystarczy mieć nożyce Isio do krzewów. Urządzenie jest lekkie (300g), poręczne i łatwe w obsłudze.

Cechą szczególną nożyc z ostrzem o długości 12 cm jest akumulator litowo-jonowy. Ta innowacyjna technologia ma wiele zalet. Duży stopień kumulacji energii wpływa na mniejsze wymiary i ciężar urządzenia. Akumulatory rozładowują się tylko w nieznacznym stopniu, nie występuje w nich efekt pamięci, co pozwala na ładowanie w dowolnej chwili, bez ryzyka obniżenia pojemności akumulatora.

Nożyce Isio czysto i precyzyjnie przycinają gałązki bukszpanu. Można nimi łatwo manewrować, nawet wtedy, gdy krzew rośnie w miejscu trudno dostępnym. Cięcie formujące krzewu staje się tym samym prawdziwą przyjemnością. W ofercie dostępne jest drugie ostrze, które umożliwia przycinanie trawy. Jednym ruchem ręki można wtedy zmienić nożyce do krzewów w nożyce do trawy. Dodatkowo dostępny drążek teleskopowy ułatwia przycinanie krawędzi trawnika, pielęgnację ścieżek, rabat. Każdą z wymienionych prac można wykonać szybko i bez wysiłku.

Po zakończeniu pracy użytkownik może umieścić narzędzie w praktycznej stacji ładującej. Czas działania akumulatora wynosi ok. 40 minut. Wystarczy to do przycięcia krawędzi trawnika na dwóch boiskach do piłki nożnej. Całkowicie pusty akumulator można szybko naładować. Już po dwóch i pół godzinie ładowania akumulator jest napełniony w 80%. Dzięki nożycom Isio można cieszyć się wspaniałym ogrodem pełnym kunsztownie uformowanych krzewów, a jedynym ograniczeniem pozostaje fantazja użytkownika.

Kto nie chce zdawać się przy pracy na własne oko, może najpierw przygotować szablon. Do wykonania kształtu stożka wystarczą cztery, równej długości listewki, połączone ze sobą jednym końcem. Do bardziej skomplikowanych kształtów można użyć odpowiednio uformowanych siatek z drutu.

Aby zarejestrować urządzenie podaj E-numer i datę zakupu urządzenia, możesz wpisać także numer seryjny oraz numer FD. Wpisanie więcej danych o urządzeniu umożliwia branie udziału w akcjach i promocjach. Nasza wyszukiwarka tabliczek znamionowych pomoże Ci znaleźć te informacje na Twoim urządzeniu. W przypadku rejestracji większej liczby urządzeń, należy powtórzyć niniejszy krok dla każdego urządzenia oddzielnie. Możesz to zrobić klikając opcję "Dodaj kolejne urządzenie" na końcu poniższego formularza lub wracając do zakładki Moje urządzenia. Dziękujemy!

więcej

Proszę wprowadzić E-numer

Podane dane są niepoprawne

Niepoprawna liczba znaków

Wprowadź prawidłowy E-numer

To pole przyjmuje tylko cyfry

E-numer urządzenia nie istnieje. Sprawdź format dodawanego pliku. Tylko formaty. png i. jpg są akceptowane.

Problem techniczny. Spróbuj ponownie lub wpisz e-numer urządzenia ręcznie.

Proszę wybrać swoją grupę oraz typ produktu

Użytkownik i pielęgnacja Bosch Wax32kh1by

Bezpośredni link do pobrania Użytkownik i pielęgnacja Bosch Wax32kh1by

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Użytkownik i pielęgnacja Bosch Wax32kh1by