Szybka instalacja Cisco Air Cap3501e A K9

Cisco Air Cap3501e A K9 to szybka instalacja, która zapewnia szybkie i łatwe dostosowanie sieci bezprzewodowej do Twoich potrzeb. Jest to profesjonalny router bezprzewodowy, przeznaczony do szybkiego i łatwego konfigurowania sieci bezprzewodowych w małych i średnich firmach. Cisco Air Cap3501e A K9 umożliwia łatwe tworzenie sieci bezprzewodowej, która jest wygodna i łatwa w zarządzaniu. Router ten zapewnia szybkie, zgodne z IEEE 802.11ac szybkości transmisji bezprzewodowych, co pozwala na wygodne przesyłanie strumieniowe wideo i audio. Cisco Air Cap3501e A K9 oferuje także możliwość łatwego dostosowania ustawień sieci za pomocą zarządzanego interfejsu przeglądarki WWW. Router ten jest wyposażony w funkcje ochrony sieci, w tym zaawansowane zarządzanie dostępem, ochronę przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem oraz zarządzanie zasobami. Cisco Air Cap3501e A K9 jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą szybko i łatwo dostosować swoją sieć bezprzewodową do swoich potrzeb.

Ostatnia aktualizacja: Szybka instalacja Cisco Air Cap3501e A K9

Potrzebujesz pomocy przy instalowaniu Szybkiej pomocy?

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pobierz i zainstaluj nową wersję aplikacji Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store.

Jeśli masz problemy z zainstalowaniem Szybka pomoc, oto kilka czynności, które należy wykonać, aby spróbować go zainstalować i prawidłowo.

Oto sposób zainstalowania nowej wersji:

 1. Wybierz pozycję Start > Wszystkie aplikacje > Microsoft Store.

 2. W sklepie Microsoft Store wyszukaj i wybierz pozycję Szybka pomoc.

  Wybierz pozycję Pobierz.

  Po wyświetleniu monitu nadaj uprawnienia do instalacji Szybka pomoc. Po jej zainstalowaniu przycisk zmieni się z Pobierz na Otwórz.
   

Ważne: Jeśli korzystasz z komputera, który jest zarządzany przez Twoją pracę lub szkołę, pobieranie i instalowanie Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store może nie być możliwe ze względu na zasady od Twojej organizacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z osobą lub administratorem pomocy technicznej IT.

Ikona aplikacji Szybka pomoc ma nowy wygląd. 

Aby otworzyć aplikację, wykonaj jedną z następujących czynności:

  Wybierz przycisk Start , wprowadź Szybka pomoc, a następnie wybierz tę pozycję z listy wyników.

  Naciśnij klawisze Ctrl + klawisz z logo systemu Windows + Q.

  Wybierz przycisk Otwórz Szybka pomoc poniżej.
  Otwórz Szybka pomoc

Aby przypiąć Szybka pomoc do paska zadań, aby móc szybko do niego wrócić, po otwarciu Szybka pomoc kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) ikonę na pasku zadań, > Przypnij do paska zadań.

Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie. Jeśli stara ikona aplikacji nie zostanie usunięta, możesz usunąć ją ręcznie.

Nadal występują problemy z instalacją Szybka pomoc? Zapoznaj się z następującymi często zadawanymi pytaniami.

Przenieśliśmy Szybka pomoc w celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa aplikacji. Na przykład generowanie 6-cyfrowego kodu powinno być szybsze, a aplikacja powinna działać lepiej.

Aplikacja ze Sklepu Szybka pomoc jest preinstalowana na Windows 11, wersja 22H2. Następnie zostanie ona zaktualizowana za pośrednictwem Sklepu Microsoft.

W obsługiwanych wersjach Windows 10 i 11 możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uruchomić na komputerze oryginalną wersję Szybka pomoc. Aby dowiedzieć się więcej o instalowaniu aktualizacji systemu Windows, zobacz Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows. 

Zainstalowanie wersji aplikacji Sklep Szybka pomoc na tych wcześniejszych wersjach Windows 10 (LTSC 2019 (1809), 20H2, 21H1 lub 21H2) lub Windows 11 wersji 21H1 może nie być możliwe. Może to wystąpić z różnych powodów. Na przykład administrator IT może nie zezwolić na dostęp do Microsoft Store lub może nie mieć dostępu do Microsoft Store dla Firm. 

W takim przypadku możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uzyskać oryginalną wersję Szybka pomoc uruchomioną na komputerze. com/pl-pl/windows/zainstaluj-najnowsz%C4%85-aktualizacj%C4%99-systemu-windows-7d20e88c-0568-483a-37bc-c3885390d212">Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows.

Przeglądarka Microsoft Edge WebView2 jest wymagana do korzystania z Szybka pomoc. Jeśli używasz Windows 11 lub przeglądarki Microsoft Edge, program WebView2 powinien już być zainstalowany.

Jeśli widok WebView2 nie jest jeszcze zainstalowany, zostanie on zainstalowany automatycznie przy pierwszym otwarciu Szybka pomoc. Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o błędzie informujący, że nie można zainstalować programu WebView2, zobacz Rozwiązywanie problemów z instalacją Szybka pomoc, aby spróbować rozwiązać ten problem.

Ważne: Podczas instalowania widoku WebView2 może wystąpić dłuższy czas oczekiwania. Poczekaj na zakończenie instalacji.

Chociaż w przeszłości nie było to wymagane do aktualizacji Szybka pomoc, zainstalowanie nowej aktualizacji ze Sklepu jest tymczasowe. Pracujemy nad usunięciem tego wymogu w przyszłej aktualizacji.

Aby dowiedzieć się, która wersja Szybka pomoc została zainstalowana, wybierz przycisk Start , wpisz Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji (lub kliknij prawym przyciskiem myszy nową ikonę Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji z menu skrótów).

Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po pierwszym otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie, jeśli korzystasz z wersji 2. 0. 6. 0 lub nowszej.

Wydane wersje dla Szybka pomoc (aplikacja ze Sklepu)

Rozwiązane problemy 

Różne poprawki błędów pomagające zwiększyć wydajność aplikacji.

Rozwiązano problem uniemożliwiający jednoczesne otwarcie wielu sesji Szybka pomoc.

Dodaliśmy obsługę nawigacji za pomocą klawiatury. Osoba pomagająca może teraz poruszać się po ekranie innej osoby i wychodzić z niego bez użycia myszy. Uwaga: Aby usunąć fokus z ekranu innej osoby, naciśnij klawisze Ctrl + Tab.

Dodaliśmy obsługę dźwięku do aplikacji. Osoba pomagająca może teraz usłyszeć dźwięk z komputera innej osoby. 

Rozwiązano problem z uwierzytelnianiem, który powodował, że niektórzy użytkownicy otrzymywali komunikat o błędzie Spróbuj ponownie później, gdy próbowali się zalogować.

Rozwiązano problem polegający na tym, że aplikacja była uruchamiana bez fokusu, co uniemożliwiało działanie nawigacji klawiaturowej i czytników zawartości ekranu podczas uruchamiania.

Zaktualizowano wymaganą wersję systemu operacyjnego do kompilacji 19041. 0 lub nowszej systemu Windows 10. (Można to wyświetlić w sekcji Wymagania systemowe na stronie aplikacji w Microsoft Store).

Powiązany temat

Rozwiąż problemów z komputerem za pośrednictwem połączenia zdalnego

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

adamjur1 21 Sep 2020 14:13 975

 • #1Level 41  

  #1

  Witam
  Trafił do mnie z demontażu w Skandynawi taki AP-ek, ma zasilacz 48V.
  Proszę o info czy warto się z tym zmierzyć, do konfiguracji wymaga kabelka konsolowego, jakie to ma osiągi?
  Pozdr. J.

 • #2KOCUREK1970

  Network and Internet specialist  #2

  @adamjur1
  Znalezione gdzieś za Googlem:
  "Cisco Aironet 802. 11agn LWAPP Fixed Unified AP, Integrated Antennas AIR-LAP1142N-E-K9 Architektura sieci LAN: Wireless IEEE 802. 11a; Wireless IEEE 802. 11g; Wireless IEEE 802. 11n; Typ urządzenia: punkt dostępowy; Przeznaczenie. : Sieci bezprzewodowe; Port LAN: 1x 10/100Base - T (RJ45); Typ złącza anteny zewnętrznej: Brak; Moc wbudowanej anteny: 3 d - Bi; 4 d - Bi; Maksymalna moc nadajnika dla 802. 11a: 20 d - Bm; Maksymalna moc nadajnika dla 802. 11g: 20 d - Bm; Szyfrowanie: WPA - Wi-Fi Protected Access; WPA (802. 1x) - Wi - Fi Protected Access (802. 1x); WPA2 Enterprise mode (802. 1x); EAP-MD5; EAP-TLS; AES - standard szyfrowania danych; Dostępne szybkości transmisji: 54 Mb/s; 48 Mb/s; 36 Mb/s; 24 Mb/s; 18 Mb/s; 12 Mb/s; 11 Mb/s; 9 Mb/s; 6 Mb/s; 5, 5 Mb/s; 2 Mb/s; 1 Mb/s; 300 Mb/s; 270 Mb/s; 240 Mb/s; Tryb pracy: punkt dostępowy; Częstotliwość: 2. 4 - 2. 4835 GHz; 5. 150 - 5. 850 GHz; Obsługiwane protokoły i standardy: IEEE 802. 11b - Wireless LAN 11Mbps, 2. 4GHz; IEEE 802. 11g - Wireless LAN 54Mbps, 2. 4GHz"

  W ramach testu, zabawy i poznania tego sprzętu, można spróbować to odratować. Użytkowo, jeśli komuś nie przeszkadzają jego ograniczenia (port LAN 100Mb a net po wifi 300 Mb - taaaa) to jak najbardziej wykorzystać, ale jak dla mnie utylizacja.

  Moja Ukochana Żono Agniesiu (in memoriam 25 04 1974 - 19 06 2022) Kocham Cię - Bożych Sił.

 • #3#3

  Tak myślałem, z współczesnymi ubiqitami to pewnie nie konkuruje...
  Zachęciła mnie bardzo solidna konstrukcja, 15 W poboru z zasilacza _ może to trochę mocniejsze od tp-linka, i firma, ale pewnie nie bez powodu trafiły do RP.
  Dzięki

Office 2021 Office 2019 Office 2016 Office 2013 Microsoft 365 dla domu Office dla firm Office 365 Small Business Microsoft 365 Admin usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet — administrator wersji Small Business usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet — administrator Szybka instalacja usługa Office 365 (Niemcy) — Enterprise usługa Office 365 (Niemcy) — administrator wersji Enterprise Więcej... Mniej

Szybka instalacja to technologia używana do instalowania subskrypcji usługi Microsoft 365 oraz większości wersji produktów pakietu Office 2013 i nowszych. Technologia Instalatora Windows (MSI) była używana do instalowania wersji produktów pakietu Office 2016 i starszych opartych na licencjach zbiorczych, takich jak Microsoft Office Professional Plus i Microsoft Office Standard.

Na jednym komputerze nie można zainstalować produktów pakietu Office w tej samej wersji, które używają dwóch różnych technologii instalacji. Dotyczy to również autonomicznych aplikacji, takich jak Access, Visio, Project, Skype dla firm lub OneDrive dla Firm.

W przypadku wykrycia tej niezgodności przez pakiet Office zostanie wyświetlony następujący komunikat:

Co można zrobić, jeśli występuje ten błąd?

Odinstaluj wersję pakietu Office używającą Instalatora Windows (MSI)

Możesz pozostawić wersję pakietu Office używającą Instalatora Windows i nie instalować wersji Szybka instalacja usługi Microsoft 365, którą próbujesz zainstalować. Możesz również wykonać następujące czynności:

 1. Wykonaj kroki opisane w artykule Odinstalowywanie pakietu Office z komputera z systemem Windows w celu usunięcia wersji pakietu Office używającej Instalatora Windows.

 2. Spróbuj ponownie przeprowadzić instalację pakietu Office, podczas której został wyświetlony komunikat o błędzie.

W przypadku programów Project i Visio z licencjami zbiorczymi użyj narzędzia wdrażania pakietu Office, aby zainstalować wersję w technologii Szybka instalacja.

Jeśli masz licencję zbiorczą programu Project 2016 lub Visio 2016 i próbujesz zainstalować wersję Szybka instalacja usługi Aplikacje Microsoft 365 dla przedsiębiorstw, możesz pobrać i zainstalować bezterminową (autonomiczną) wersję programu Project 2016 lub Visio 2016 za pomocą narzędzia wdrażania pakietu Office. Zobacz Instalowanie wersji programów Visio i Project z licencjami zbiorczymi za pomocą narzędzia wdrażania pakietu Office.

Szybka instalacja Cisco Air Cap3501e A K9

Bezpośredni link do pobrania Szybka instalacja Cisco Air Cap3501e A K9

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka instalacja Cisco Air Cap3501e A K9