Podręcznik planowania Cadel Accent Airtight

Cadel Accent Airtight to podręcznik planowania, który został opracowany w celu pomocy przy planowaniu i zarządzaniu kompleksowymi projektami budowlanymi. Książka jest podzielona na siedem części, z których każda zawiera szczegółowe informacje dotyczące procesu planowania i zarządzania projektami budowlanymi. Podręcznik może pomóc w tworzeniu i wdrażaniu planów budowy, wykorzystaniu zasobów, zarządzaniu ryzykiem i wielu innych ważnych aspektów. Jest on szczególnie przydatny dla inżynierów, architektów i menedżerów projektów budowlanych. Podręcznik jest stale ulepszany i zawiera najnowsze informacje na temat najnowszych technologii budowy i zarządzania projektami.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik planowania Cadel Accent Airtight


Autorami artykułów są: A. Kosieradzka, U. Kąkol, G. Kunikowski, W. Skomra, J. Smagowicz, J. Zawiła-Niedźwiecki

Celem tego podręcznika, który jest drugim w serii, jest wieloaspektowe przedstawienie problematyki planowania cywilnego, w tym metodyk tworzenia planów publicznego zarządzania kryzysowego i planów ratowniczych. Charakterystyczną cechą podręcznika jest procesowe ujęcie problematyki planowania cywilnego.

Podręcznik składa się z pięciu rozdziałów. Zaprezentowano w nich: rodzaje planów publicznego zarządzania kryzysowego, ich wzajemne zależności oraz podmioty uczestniczące w ich sporządzaniu i wykorzystywaniu (rozdział 1), metodykę oceny ryzyka na potrzeby publicznego zarządzania kryzysowego (rozdział 2), metodykę opracowywania planów zarządzania kryzysowego (rozdział 3) oraz metodykę opracowywania planów ratowniczych (rozdział 4). Podsumowaniem rozważań zawartych w podręczniku jest rozdział 5, prezentujący model dojrzałości organizacji w obszarze publicznego zarządzania kryzysowego, pozwalający na ocenę stopnia przygotowania jednostek administracji na poziomie gminnym do realizacji zadań związanych z planowaniem cywilnym i zarządzaniem kryzysowym.

Podręcznik zawiera liczne przykłady rozwiązań i narzędzi wykorzystywanych w planowaniu cywilnym wraz z metodami i procedurami ich opracowania. Na końcu każdego rozdziału znajdują się pytania i zadania umożliwiające sprawdzenie poziomu uzyskanej wiedzy oraz identyfikację problemów do samodzielnego studiowania.


Rok wydania2022
Liczba stron170
KategoriaInne
WydawcaOficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej
ISBN-13978-83-8156-425-0
Numer wydania1
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o. o.
 • Nauki ekonomiczne
 • Inne

Praca obejmuje szerokie spektrum zagadnień dotyczących rozwoju terytorialnego począwszy od celów i polityk rozwoju poprzez zarządzanie rozwojem terytorialnym kończąc na instrumentach zarządzania ze szczególnym uwzględnieniem planowania....

Problemem naukowo-badawczym, który podjęto w pracy, było poszukiwanie efektywnych narzędzi metodycznych procesu planowania negocjacji w przedsiębiorstwie z uwzględnieniem typowych dziedzin jego działania. Przedmiot badań stanowiły...

W dobie nastawienia na efektywność ekonomiczną podejmowanie decyzji w zakresie komunikacji marketingowej bez wstępnego testowania przekazu lub narzędzi czy też bez oceny efektów wcześniej stosowanych rozwiązań jest nieracjonalne i...

Celem niniejszego opracowania jest przedstawienie podstawowej wiedzy z zakresu planowania finansowego w przedsiębiorstwie oraz umożliwienie czytelnikowi nabycia praktycznych umiejętności sporządzania planu finansowego na potrzeby oceny...

W książce „Planowanie finansowe w zakładach opieki zdrowotnej" przedstawiono zagadnienia dotyczące planowania finansowego, które są niezwykle przydatne w zarządzaniu współczesnym zakładem opieki zdrowotnej. Publikacja zawiera...

Planowanie i ewaluacja polityk publicznych to jedne z kluczowych składników programowania polityki publicznej opartej na dowodach. W modelu tym, mającym bezpośrednie zastosowanie w praktyce, poszukuje się rozwiązań pomagających radzić sobie...

Książka zawiera uporządkowany wykład podstaw budżetowania. Dwie części, z których jedna poświęcona jest planowaniu, a druga kontroli budżetowej, uzupełnione listami pytań kontrolnych oraz zadaniami pozwalającymi przećwiczyć nabyte... pl/fiszka/214263/planowanie-i-organizacja-projektow-logistycznych. html" title="Planowanie i organizacja projektów logistycznych">

Podręcznik „Planowanie i organizacja projektu logistycznego” przeznaczony jest dla studentów dziennych i zaocznych specjalności logistyka, a także dla praktyków. Ma on na celu dostarczenie niezbędnych narzędzi wspomagających proces...

Historia systemu planowania przestrzennego – od początku XX wieku do dziś. „Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne – ewolucja systemu” to prosty i przejrzysty podręcznik, na który składa się przegląd aktów prawnych i ustaw...

Łatwy w użyciu

Oferujemy łatwe w opanowaniu i użyciu oprogramowanie o nowoczesnym wyglądzie. Obliczenia programu są wykonywane bezpośrednio w przeglądarce. Oszczędza to kłopotów związanych z instalacją kolejnego oprogramowania. Dostępne są widea ułatwiające rozpoczęcie pracy.

Oszczędź czas i miejsce

Sprawny proces planowania rozmieszczenia ładunku w EasyCargo oszczędza czas i dodatkowe koszty. Precyzyjny rozkład towarów efektywnie wykorzystuje przestrzeń ładunkową i oszczędza koszty transportu. Oblicz swoje oszczędności już teraz!

Najlepsza wizualizacja

Wynikiem jest plan załadunku, który jest wyświetlany w czasie rzeczywistym wizualizacją 3D. Towary do załadowania można łatwo przesuwać lub obracać. Raporty do drukowania mogą być generowane z dowolnego punktu widzenia – nawet z wnętrza kontenera lub ciężarówki.

Ile oszczędzasz używając EasyCargo?

Wysyłasz kontenery lub ciężarówki?

Ile TEU* ładujesz każdego roku?

* Ekwiwalent kontenera 20 stóp

Jaka jest średnia cena*, którą płacisz za TEU?

* w USD

Jaki jest średni koszt zatrudnienia osoby planującej / ładującej załadunek (w USD na godzinę)?

Jak chciałbyś płacić za EasyCargo?

Oblicz, ile zaoszczędzisz

“Jeśli nigdy nie przetestujesz, nigdy nie poznasz wygody i użyteczności tej aplikacji. ”

Anson Lim

Acme Seals

“Łatwo się z nim pracuje, a osługa klientów jest bardzo pomocna. ”

Cyril O'Brennan

Ex-Cel Plastics

“To jest warte wysiłku. Nie przejmuj się błędami, uczysz się w miarę postępów. ”

Afri Core Storage Systems

“Po prostu spróbuj, to łatwe, intuicyjne i całkiem niezłe odniesienie do tego, jak może wyglądać rzeczywisty załadunek. ”

SkyXS Aircargo Service Network

To nie wystarczy? Kliknij tutaj, aby poznać więcej powodów, dla których Twoja firma powinna korzystać z EasyCargo.

Więcej o aplikacji

Łatwy w użyciu

EasyCargo prezentuje rozkład towarów załadunku i wyniki na jednym ekranie. Nie ma potrzeby przełączania się pomiędzy różnymi zakładkami. Wystarczy kliknąć przycisk “Dodaj towar”, wprowadzić specyfikację (wymiary, waga itp. ), a element ładunku pojawi się w podglądzie planu 3D wraz z opisem bezpośrednio na opakowaniu.

Na koniec wystarczy dostosować liczbę elementów, ograniczenia i kliknąć przycisk “Załaduj”. Towary zostaną umieszczone w przestrzeni ładunkowej w ciągu kilku sekund. Twój plan załadunku jest gotowy.

Przed rozpoczęciem procesu załadunku możesz zdefiniować własną przestrzeń ładunkową lub dostosować istniejącą przestrzeń.


Jak dodać towar do planu załadunku?

Oszczędź czas i miejsce

EasyCargo pomoże Ci w szybkim tworzeniu planów załadunku. Nasz zespół poświęcił wiele czasu na opracowanie unikalnego silnika planowania ładunku, który w ciągu kilku sekund skutecznie rozmieści Twoje towary w ciężarówkach i kontenerach.

Obliczenia rozmieszczenia ładunków uwzględniają określone ograniczenia. Możliwe jest również sortowanie towarów w grupy na podstawie miejsca docelowego. Uwzględniane są ograniczenia wagowe dla wybranego pojazdu.

Cały proces oszacowania jest wykonywany w ciągu 1 minuty. Następnie możesz przejrzeć wynik planu załadunku i wygenerować raport, który masz możliwość wydrukować lub udostępnić online.

Ile zaoszczędzisz używając EasyCargo?

Najlepsza wizualizacja

Cały wynik planu załadunku jest wyświetlany w widoku 3D, jak w grze komputerowej. Można go obracać i powiększać, aby szczegółowo przeanalizować rozmieszczenie ładunku. Dodatkowo EasyCargo wyznacza naciski na osie, co jest często przydatną funkcją.

Wbudowany ręczny edytor planu załadunku pozwala na indywidualne dostosowanie położenia każdego towaru. Możesz również stworzyć plan załadunku całkowicie od podstaw.

Edytor planu załadunku działa na zasadzie “przeciągnij i upuść”, a funkcja automatycznego przyciągania elementu zapewnia równe dopasowanie do innych towarów. Ponadto możesz przeglądać wizualizację grup priorytetowych/towarów. com/pl/wideosamouczki/#reczna-regulacja-planu-ladowania"> Jak ręcznie edytować plan załadunku?

Cechy produktu

 • Nieograniczona liczba obliczeń planów załadunku

 • Ponad 10 000 towarów i 250 różnych typów pozycji w jednym załadunku

  Obsługa systemu imperialnego (cale, funty) oraz metrycznego (centymetry, kilogramy)

  Grupy priorytetowe oddzielające towary załadunku na podstawie miejsca docelowego

  Edytor planu załadunku - możliwość ręcznej edycji położenia towarów

  Ustawienia ograniczeń do pozycjonowania elementów ładunku ("Nie układać pozycji na towarach tego typu", "Nie przechylać towarów tego typu", "Nie obracać towarów tego typu", "Przesuń do środka masy")

  Wstawianie towarów bezpośrednio z pliku MS Excel

  Eksportowanie planu załadunku do Microsoft Excel

  Integracja z SAP

  Edycja wielkości obszaru ładowania, np. tworzenie zwisów

  Baza danych pozycji do załadowania

  Na każdym towarze pokazywany jest opis bezpośrednio w wizualizacji 3D

  Definiowanie własnych przestrzeni ładunkowych lub kontenerów

  3 i 2-osiowe ciężarówki i przyczepy

  Ciągniki: 2-osiowe, 3-osiowe

  Ciężarówki z naczepami: 3-osiowe, 2-osiowe, 1-osiowe

  Kontenery

  Palety

  Przyczepy burtowe: 3-osiowe, 2-osiowe, 1-osiowe

  Samochody ciężarowe z naczepami

  Plan załadowania krok po kroku

  Tworzenie raportów do drukowania zwizualizowanego planu załadunku

  Udostępnianie planu ładowania

  Zapisywanie i ponowne wykorzystanie płanów załadunku

  Weryfikacja zgodności rozkładu ciężaru z dozwolonymi limitami

Cennik

EasyCargo jest aplikacją online, która do pracy potrzebuje jedynie przeglądarki internetowej. W ciągu 10 dni możesz korzystać z pełnej wersji za darmo, bez konieczności wprowadzania danych karty. To czas do zdecydowania, która opcja abonencka jest dla Ciebie najlepsza.

Ceny nie zawierają podatku VAT.

Karnet jednodniowy

/ użytkownik

Używaj EasyCargo przez 24 godziny. Aktywuj karnet, kiedy chcesz. Jednak minimalna liczba zakupionych karnetów to zawsze 10 sztuk.

Miesiąc

Licencja miesięczna dla 1 użytkownika. Bez zobowiązań.

Rok

/ użytkownik / miesiąc

Oszczędź 15%

Jednorazowa płatność .

Oszczędź 30%

Jeśli zamówisz licencje dla 3 lub większej liczby użytkowników.

Uczelnie wyższe i inne instytucje edukacyjne

Dostęp dla klasy (do 20 uczniów) w cenie 1 licencji miesięcznie lub roczne licencjonowanie. Ponadto oferujemy dodatkowe materiały edukacyjne w postaci arkuszy ćwiczeń, dzięki którym będziesz mógł bliżej zapoznać się z EasyCargo – od łatwych po złożone zadania.

Licencje dla przedsiębiorstw

Czy jesteś częścią dużego przedsiębiorstwa, które potrzebuje wielu licencji dla użytkowników lub nawet oddziałów? Czy potrzebujesz dodatkowej dokumentacji, takiej jak wyceny lub zlecenia zamówienia? Dokonaj scentralizowanego zakupu na łączną kwotę powyżej $2400 (2100 €), a zaoszczędzisz 30% na całym zamówieniu!

Zapoznaj się z przykładem planu załadunku utworzonego w EasyCargo

Dlaczego Twoja firma powinna używać EasyCargo?

Producenci i dystrybutorzy

Efektywne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej jest jednym z elementów łańcucha dostaw, w którym producenci mogą zoptymalizować koszty – nie tylko przy wysyłce towarów do sprzedawców, ale również przy dostawach od dystrybutorów. W programie EasyCargo można tworzyć raporty końcowego planu załadunku i zapisywać je w formacie PDF do wydrukowania dla operatorów magazynu. W razie potrzeby znalezienia szybszego sposobu na udostępnienie planu swojemu dostawcy lub klientowi, można utworzyć łącze publiczne pozwalające na wyświetlenie interaktywnego planu załadunku 3D. System EasyCargo poinformuje Państwa, ile wolnych metrów sześciennych pozostało w wybranej przestrzeni ładunkowej; dzięki temu unikną Państwo płacenia za ciężarówkę załadowaną tylko w połowie. Pozostałą przestrzeń można wypełnić dodatkowym ładunkiem lub wybrać mniejszą przestrzeń ładunkową. com/wp-content/uploads/2021/10/Group-2. svg" alt="EasyCargo Sprzedaż i obsługa klientów" title="Sprzedaż i obsługa klientów"/>

Sprzedaż i obsługa klientów

Aplikacja EasyCargo pomaga w znalezieniu odpowiedzi na najczęstsze pytania: Czy zamówienie będzie pasować? Ile elementów zmieści się w pojemniku? Czy możemy załadować więcej? Ile to będzie kosztować? Oprogramowanie daje możliwość utworzenia i wysłania do zainteresowanych stron linku publicznego do wyświetlenia ładunku lub bardziej szczegółowy raport PDF.

Czy po raz pierwszy rozważają Państwo zastosowanie oprogramowania do planowania załadunku? Wreszcie będziecie mogli pozbyć się wszelkich wątpliwości! Dzięki naszym filmom instruktażowym i przewodnikowi krok po kroku, pracownicy będą mogli pracować szybciej i wydajniej, pierwsze załadunki będą mogły odbywać się już po kilku minutach. W razie potrzeby skorzystania ze specjalistycznej pomocy, nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji. com/wp-content/uploads/2021/10/Group-3. svg" alt="EasyCargo Importerzy / eksporterzy" title="Importerzy / eksporterzy"/>

Importerzy / eksporterzy

Prawdopodobnie korzystają już Państwo z jakiegoś rozwiązania do obliczania planu załadunku. Jeśli nie, warto rozważyć właśnie system EasyCargo. Dlaczego? Ponieważ zapewnia on kilka możliwości wprowadzania danych do obliczenia planu końcowego. Korzystanie z szablonu importu Excel jest obecnie uważane za standardowe, Państwa pozycje będą gotowe do planowania prawie od ręki. Jeśli zdecydują się Państwo na integrację z SAP lub innym systemem za pomocą API, cały proces będzie jeszcze szybszy! Trzeba jedynie wprowadzić elementy z dowolnej aplikacji lub bazy danych? Integromat posłuży Państwu pomocą (już wkrótce). Wszystkie funkcje oferowane przez system EasyCargo można sprawdzić tutaj. Oprogramowanie jest bardzo proste w użyciu, z jego pomocą można stworzyć plan załadunku w ciągu kilku minut. com/wp-content/uploads/2021/10/Group-4. svg" alt="EasyCargo Spedytorzy i przewoźnicy" title="Spedytorzy i przewoźnicy"/>

Spedytorzy i przewoźnicy

Dzięki systemowi EasyCargo, z wyprzedzeniem będą Państwo wiedzieć, czy ładunek zmieści się do wybranego kontenera, czy należy zamówić większy, czy też przeciwnie, można zaoszczędzić pieniądze dla siebie lub klienta i zamówić mniejszy kontener. Nasz szczegółowy raport załadunku przedstawia dokładne kroki potrzebne do załadowania ciężarówki według planu finalnego dla klienta (lub osoby odpowiedzialnej za załadunek).

Transportowcy mogą być pewni, że limity wagowe zostaną zachowane. EasyCargo nie tylko sprawdza ewentualne przekroczenie limitu masy netto, ale również oblicza rozkład nacisku na oś, aby pomóc Państwu w dokładnym zaplanowaniu transportu cięższych materiałów. EasyCargo może również przedstawić przegląd rozkładu masy w formie drukowanego lub udostępnionego raportu.

Ustawienia cookies

Szczegóły o plikach cookies

Pliki cookies są używane, aby usprawnić działanie stron internetowych, wyświetlać spresonalizowane treści oraz analizować dane odwiedzającego. Techniczne pliki cookies są niezbędne do działania strony internetowej. Używając naszej witryny, zgadzasz się na ich wykorzystywanie.

Techniczne pliki cookies

zawsze pozwalajZapewniają one podstawowe funkcje strony internetowej, tj. bezpieczeństwo, zarządzanie siecią, dostępność oraz podstawowe statystki ruchu. Możesz wyłączyć techniczne pliki cookies w ustawieniach przeglądarki, ale prawdopodobnie wpływnie to negatywnie na funkcjonalność strony.Analityczne pliki cookiesNarzędzia firm trzecich, tj. Google Analytics usprawniają działanie stron internetowych dzięki informacjom o ich użytkowaniu. Pliki cookies zbierają te dane w taki sposób, aby uniemożliwić bezpośrednią identyfikację.

Zgadzam się

Zapisz ustawienia

Opis

Podręcznik zawiera dogodne informacje ułatwiające praktykującym pielęgniarkom lub studentom pielęgniarstwa postawienie właściwego rozpoznania oraz napisanie planu opieki. Podręcznik ten pomoże pielęgniarkom w powiązaniu rozpoznań pielęgniarskich ze znanymi informacjami dotyczącymi klienta w oparciu o dane uzyskane w czasie jego oceny; ustaleniu rozpoznania medycznego, chirurgicznego lub psychiatrycznego oraz opracowaniu właściwego planu leczenia. Stawianie rozpoznań pielęgniarskich oraz planowanie opieki są procesami złożonymi, które obejmują stawianie pytań dotyczących rozpoznania oraz wykorzystanie umiejętności myślenia krytycznego. Nie ma możliwości, aby studenci pielęgniarstwa oraz pielęgniarki praktykujące zapamiętali obszerną listę cech charakterystycznych, czynników związanych oraz czynników ryzyka dotyczących 188 rozpoznań zatwierdzonych przez NANDA-International. Podręcznik ten ułatwia powiązanie sugerowanych rozpoznań pielęgniarskich z tym, co pielęgniarki wiedzą na temat pacjenta oraz oferuje plany opieki dla każdego z rozpoznań pielęgniarskich. (ze Wstępu)

Szczegóły produktu

10873

9788393439508

978-83-934395-0-8

Opis

Miejsce wydania
Warszawa
Rok wydania
2011
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
767
Wymiary
205 x 295
Waga
1680
 • Część I. PROCES SPRAWOWANIA OPIEKI PIELĘGNIARSKIEJ, ROZPOZNANIA PIELĘGNIARSKIE I PIELĘGNIARSTWO OPARTE NA DOWODACH NAUKOWYCH
  Wyjaśnienie, w jaki sposób postawić rozpoznanie pielęgniarskie wykorzystując myślenie krytyczne oraz zaplanować opiekę stosując dane dotyczące procesu sprawowania opieki pielęgniarskiej oraz pielęgniarstwo oparte na dowodach naukowych
  Część II. WYTYCZNE DOTYCZĄCE STAWIANIA ROZPOZNAŃ PIELĘGNIARSKICH
  Alfabetycznie uporządkowana lista rozpoznań medycznych, procedur diagnostycznych, stanów klinicznych, objawów oraz problemów wraz z sugerowanymi rozpoznaniami pielęgniarskimi
  Część III. WYTYCZNE PLANOWANIA OPIEKI
  Dane takie jak:: definicja, cechy charakterystyczne, czynniki ryzyka, czynniki związane, sugerowane wyniki opieki wg NOC, postępowanie klienta, sugerowanie interwencje wg NIC, interwencje z ich racjonalnym wytłumaczeniem, interwencje geriatryczne (dla właściwych grup), interwencje I w środowisku domowym, interwencje pielęgniarskie prowadzone w oparciu o różnice kulturowe (dla właściwych grup) oraz uczenie klienta/rodziny dla każdego rodzaju rozpoznania pielęgniarskiego ułożone w porządku alfabetycznym.
  ZAŁĄCZNIKI
  A. Rozpoznania pielęgniarskie w ujęciu Hierarchii Potrzeb Masłowa
  B. Rozpoznania pielęgniarskie w ujęciu Funkcjonalnych Wzorców Zachowań Zdrowotnych wg Gordon
  C. Kategorie Diagnostyczne zorientowane na dobrostan

Podręcznik planowania Cadel Accent Airtight

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik planowania Cadel Accent Airtight

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik planowania Cadel Accent Airtight