Karta charakterystyki produktu Asus Rt Ac1300g Plus

Karta charakterystyki produktu Asus RT AC1300G Plus oferuje najwyższy poziom szybkości i wydajności. Urządzenie zawiera cztery złącza antenowe, aby zapewnić szerokopasmowy dostęp do internetu o prędkości do 1300 Mb/s. Przy użyciu technologii MU-MIMO, router RT AC1300G Plus może jednocześnie obsługiwać do 4 różnych urządzeń bez obniżenia szybkości. Router jest również wyposażony w funkcje zabezpieczeń, takie jak szyfrowanie WPA2 i filtracja adresów MAC. Dodatkowo, router jest kompatybilny z technologią bezprzewodowej sieci domowej Asus, która pozwala na łatwe zarządzanie różnymi urządzeniami i ich połączeniami.

Ostatnia aktualizacja: Karta charakterystyki produktu Asus Rt Ac1300g Plus

Dwuzakresowy, gigabitowy router bezprzewodowy ASUS RT-AC1300G PLUS, pracujący w standardzie AC1300, z czterema antenami o dużym wzmocnieniu sygnału i technologią wysokiej mocy, zapewnia ekstremalnie duży zasięg sygnału. Oferowana przez niego wysoka prędkość w standardzie 802. 11ac idealnie sprawdzi się podczas strumieniowania filmów o rozdzielczości nawet do 4K Ultra HD, rozgrywki online wraz z obsługą konsol najnowszej generacji, takich jak Xbox One i PlayStation 4, a także wykonywania innych zadań wymagających wysokiej przepustowości. 

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

jamiro1 27 Oct 2019 13:16 1455

 • #1Level 11  

  #1

  Hejka.
  Noszę się z zamiarem wymiany routera. Dom dwukondygnacyjny murowany z suterynami plus ogród. Duża liczba urządzeń korzystających z sieci WiFi. Laptopy, komputer stacjonarny, konsola, TV, Apple TV no i nie Liczę smartfony. Ostatnio byli u mnie instalatorzy z Multimedi poprawić ustawienia sieci, i od siebie polecali routery Asusa, że wiedząc z doświadczenia najlepiej współpracują z tym badziewiem od nich jaki obecnie montują.
  Przeglądając ofertę routerów zwróciłem uwagę na 2 z nich, a mianowicie RT-AC1300 Plus oraz RT-AC58U. Patrząc na specyfikację nie widzę żadnych różnic poza ceną która jest na korzyść tego pierwszego.
  Panowie, jaka właściwie jest między nimi różnica? Może ktoś ma większą wiedzę na temat routerów Asusa.
  Który model warto wybrać?

 • #2KOCUREK1970

  Network and Internet specialist  #2

  jamiro1 wrote:

  Panowie, jaka właściwie jest między nimi różnica?

  Szukaj informacji na wikidevi. com.

  jamiro1 wrote:

  Noszę się z zamiarem wymiany routera.

  Jeden router na taki metraż i ilość sprzętu - i za 20 tys zł nie ma takiego routera, co pokona prawa fizyki, przeszkody i strop.

  Moja Ukochana Żono Agniesiu (in memoriam 25 04 1974 - 19 06 2022) Kocham Cię - Bożych Sił.

Polityka prywatności:

Nasz sklep internetowy używa informacji zapisanych za pomocą plików Cookies, między innymi w celu umożliwienia logowania do systemu, zapewnienia prawidłowego działania schowka, koszyka i mechanizmu składania zamówień, statystyk oraz dostosowania strony do preferencji użytkownika. Więcej informacji - w tym pomoc jak zablokować cookies na naszej stronie - znajdą Państwo w polityce prywatności.

Karta charakterystyki produktu Asus Rt Ac1300g Plus

Bezpośredni link do pobrania Karta charakterystyki produktu Asus Rt Ac1300g Plus

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Karta charakterystyki produktu Asus Rt Ac1300g Plus